Get Adobe Flash player

Manualne

Oczyszczanie manualne twarzy

 

             Usuwanie zanieczyszczeń skóry jest ważnym elementem w pielęgnacji. Oczyszczanie twarzy nie jest zabiegiem tylko dla skór trądzikowych czy tłustych, ale wszystkich. Poprzez głębokie oczyszczenie aktywne składniki zawarte np. w kremach mogą dotrzeć w głąb naskórka.

 

Oczywiście skóry trądzikowe, zanieczyszczone wymagają częstszego oczyszczania - raz w miesiącu, tak aby wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe.

 

Przebieg zabiegu:

 
         Zabieg rozpoczyna się od dokładnego demakijażu. Przy użyciu odpowiednich preparatów usuwany jest nadmiar warstwy rogowej naskórka, a zastoiny gruczołów łojowych zostają rozpuszczone dzięki zastosowaniu specjalistycznych olejków. Po rozpulchnieniu skóry pod wapozonem, co pozwala na otwarcie porów skórnych i dokładne ich oczyszczenie, nakładane są maski o działaniu tonizującym, oczyszczającym oraz ściągającym, a także substancje aktywne, które mogą być wbijane ultradźwiękami. Na zakończenie nakładany jest krem o działaniu rewitalizującym i antyutleniającym, stworzony dla skóry wymagającej wyjątkowej pielęgnacji po zabiegach oczyszczających.

 

 

Efekty zabiegu oczyszczania twarzy:

  • oczyszczenie z zaskórników i krost,
  • odzyskanie świeżości i delikatności skóry
  • działanie bakteriobójcze - D'arsonval
  • regulacja pracy gruczołów łojowych
  • lepsze wchłanianie substancji aktywnych

Zabieg szczególnie polecany dla osób o zanieczyszczonej skórze z wypryskami.

 

 

Czas zabiegu: 90-120 minut
Częstotliwość: według potrzeb