Get Adobe Flash player

ULTRADŹWIĘKI - TWARZ

ULTRADŻWIĘKI

 

Dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych czyli nie słyszalnych o częstotliwości 1MHz i 2 MHz uzyskujemy:

 • Zmiękczenie naskórka, przyspieszenie absorpcji preparatów kosmetycznych, zwiększenie metabolizmu i krążenia, delikatne stymulowanie systemu nerwowego i komórek.
 • Przyspieszenie stopnia metabolizmu i krążenia. Uspokojenie komórek nerwowych i pomoc w likwidacji bólu.
 • Zmiana przepuszczalności błony komórkowej. Poprawa równowagi PH w tkance skóry, działanie bakteriobójcze
 
Dla kogo?
Każdy typ skóry.
 
Efekty:
 
 • Zastosowanie przy problemach z popękanymi naczynkami krwionośnymi
 • Usuwanie przebarwień
 • Usuwanie nieprawidłowej pigmentacji skóry
 • Terapia przeciwzmarszczkowa
 • Redukcja opuchlizny i podkrążenia oczu
 • Zapobieganie przerostom blizn
 • Kuracja poprawiająca stan włosów
 • Kuracja poprawiająca stan skóry
 
Zastosowanie przy problemach z popękanymi naczynkami krwionośnymi.
Zniekształcone naczynia krwionośne lub problemy z cyrkulacją krwi powodują wystąpienie efektu ?czerwonej twarzy?. Twarz może być poddana terapii ultradźwiękami z pomocą środków medyczno kosmetycznych. Rozszerzone naczynka krwionośne mogą zostać ?naprawione? i efekt zaczerwienienia twarzy zredukowany w ciągu sesji ok. 5-ciu zabiegów. Zazwyczaj już po 3 zabiegu cofa się ok.70-80 % zmian.
 
Usuwanie przebarwień.
Czerwone plamki powstają, gdy zmiany trądzikowe (acne) są zaawansowane lub nieprawidłowo usuwane. Fale ultradźwiękowe penetrują skórę przyśpieszając cyrkulację krwi, aktywując komórki i zwiększając absorpcję (wchłanianie). Czerwone plamki najczęściej znikają po zastosowaniu ultradźwiękowej terapii jeden raz dziennie w okresie 10 dni.
 
Usuwanie nieprawidłowej pigmentacji skóry.
Ultradźwięki w połączeniu z preparatami mogą szybko i kompletnie usuwać plamy i przebarwienia, również te nieznanego pochodzenia. Najpierw należy wnikliwie zanalizować rodzaj przebarwienia, jeśli jest możliwe, ustalić jego przyczynę. Ilość zabiegów potrzebnych do usunięcia przebarwienia zależy od wielu czynników indywidualnych. Przebarwienia mogą zostać na trwałe po odmrożeniach, oparzeniach prądem, zabiegach exfoliacji chemicznej lub dermabrazji mechanicznej. Fale ultradźwiękowe mogą złamać i zniszczyć wewnętrzne membrany (błony) komórek pigmentu i w ten sposób doprowadzić do wchłonięcia się plamy.
 
Terapia przeciwzmarszczkowa.
Zmarszczki są efektem starzenia. Ultradźwięki zastosowane z kremami przeciwzmarszczkowymi stymulują metabolizm, oraz zwiększają wnikanie i działanie preparatów, co bezpośrednio wpływa na poprawę wyglądu skóry.
 
Redukcja opuchlizny i podkrążenia oczu.
Opuchlizna i podkrążenie oczu powstają najczęściej w następujących przypadkach: procesy przemiany materii nie działają prawidłowo, czego rezultatem jest nadmierne odkładanie się tłuszczu i wody w tkankach. Cyrkulacja krwi w naczynkach jest utrudniona, co powoduje ciemne obwódki wokół oczu. Efektem działania fal ultradźwiękowych jest przyśpieszenie cyrkulacji, rozbicie komórek tłuszczowych i zalegających złogów podskórnych.
 
Zapobieganie przerostom blizn.
Duże rany nie są łatwe w leczeniu i często pozostawiają twarde przerośnięte blizny. Stosując terapię ultradźwiękową w połączeniu ze środkami gojącymi i zmiękczającymi blizny uzyskuje się bardzo dobry efekt kosmetyczny.

 

 

 

 

giowanni3w1